Wtorek Naukowy 24 października 2023 – zaproszenie

Dziekan Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego

dr hab. Kamil Imbir, prof. ucz.

ma przyjemność zaprosić

wszystkich członków społeczności Wydziału

na pierwsze spotkanie z cyklu Wtorków Naukowych na Wydziale Psychologii, które odbędzie się już 24 października 2023 roku o godzinie 15:15 na auli Wydziału Psychologii. Gościnią naszego wydarzenia będzie dr hab. Julia Kubisa, prof. UW, która wygłosi wystąpienie zatytułowane:

“Badania równościowe i ich zastosowanie na Uniwersytecie Warszawskim – wyniki, doświadczenia i plany”

Inicjatywa jest próbą nawiązania do funkcjonującej niegdyś na naszym Wydziale tradycji cyklicznych spotkań naukowych, a także okazją do wymiany wiedzy, doświadczeń oraz integracji naszej społeczności. Spotkanie potrwa do godziny 16:00, a po nim zaplanowana została dyskusja w kuluarach połączona z drobnym poczęstunkiem. Ta nieformalna część odbędzie się w sali gimnastycznej. Kolejne spotkanie planowane jest na wtorek 21 listopada 2023 roku.

Data publikacji: 12 października 2023